מתי להזמין אינסטלטור להחלפת הצנרת?

יש דברים שכנראה לא נעיז להתעסק איתם לעולם אם איננו מבינים בהם. אחת הדוגמאות היא אינסטלציה, שגורמת לכולנו רתיעה וברור מדוע. לכן, למזלנו, יש אינסטלטור שיבצע עבורנו את העבודה המלוכלכת. השאלה הנשאלת היא, מתי צריך להזמין אחד כדי להחליף את צנרת הבית ומתי אפשר להסתפק בפיתרון נקודתי.

אל תחליפו את כל הצנרת לפני שבדקתם טוב טוב

זהו לא מהלך שעושים ככה סתם. החלפת צנרת היא אחד מהפרויקטים המסובכים ביותר שיש בבית, לכן יש לחשוב טוב ולבדוק מכל הכיוונים. אינסטלציה, בכל בית, מותקנת מתחת לריצפה ובקירות ולכן החלפתה גוררת החלפה כמעט של כל הדירה, מהריצוף ועד הקרמיקה שהצמדתם לקיר.

לכן, רק אם אתם בטוחים שאין מנוס מהמהלך, בצעו אותו והזמינו אינסטלטור. למעשה, מומלץ להזמין איש מקצוע עוד קודם לכן ולהחליט יחד איתו האם באמת יש צורך בהחלפת אינסטלציה. אינסטלטורים יידעו להגיד לכם בוודאות האם זו נזילה נקודתית או משהו גדול הרבה יותר, כמו ביוב חסר תקנה.

הסיבות בגללן אינסטלטור מחליט על החלפת צנרת

למעשה, יש מקרים שבהם לא כדאי להסתכן ועדיף להחליט כמה שיותר מהר על החלפת הצנרת. זה קורה בעיקר בבתים ישנים, בהם הצנרת כבר עברה כל כך הרבה, שהיא תודה לכם מאוד על החלפתה. אך מעבר לזה, המקרים הדורשים החלפת אינסטלציה הם:

  • חלודה קשה בצנרת
  • ריקבון של צינורות המערכת
  • דליפות רבות
  • ירידה ביעילות של האטמים והחיבורים בין הצינורות
  • ביוב שנסתם לעיתים תכופות

אינסטלטור טוב יידע להגיד לכם מהר מאוד מהי הבעיה בצנרת שלכם וייגש ישר העבודה, כדי לפתור את התקלה כמה שיותר מהר. זקוקים לעזרה? בקרו באתר zap דפי זהב ומצאו אינסטלטור המספק שירותי החלפת צנרת מים.

כיום לאינסטלטור יש שיטות מהירות לגילוי נזילות

וזה אחד הדברים החשובים שאתם צריכים לדעת: היום אין צורך בבדיקות מקיפות כדי לאתר נזילות, מאחר ולאותם אינסטלטורים יש כיום מכשירים המגלים, בעזרת אינפרא אדום, בדיוק את מקום הנזילה. ולמה אנחנו מספרים לכם את זה? משום שבמקרים רבים תיקון של נזילה היה מונע את החלפת הצנרת כולה, אם רק הייתה נערכת בדיקה נכונה.

לכן, התעקשו שהאינסטלטור שהזמנתם יבצע את אותה בדיקה לאיתור נזילות. החלפת אינסטלציה עולה בסביבות עשרת אלפים שקלים ואף יותר. אינסטלטור שיעשה את כל הבדיקות בצורה מקצועית יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף.

עשו בדיקות מקיפות כדי למצוא אינסטלטור טוב

ריבוי בעלי מקצוע בתחום מביא לפתחנו אינסטלטורים רבים שאין להם באמת מושג מה לעשות, או שעושים זאת ברמה לא מקצועית. כדי להימנע מהם, עשו את כל הבדיקות האפשריות: התייעצו עם חברים, חפשו המלצות באינטרנט, בקשו מבעלי מקצועות דומים שאתם מכירים (שיפוצניקים, צַבַעים) להמליץ לכם על אחד ואל תתעצלו. זה ישתלם לכם.

הבחירה הטובה ביותר – אינסטלטור שהוא גם שיפוצניק

ממש כמו מוצרים המשלבים שתי פעולות במכשיר אחד, גם כאן כדאי למצוא שילוב מנצח כדי לקבל את השירות הטוב ביותר. אינסטלטור שהוא גם שיפוצניק יחסוך לכם חיפושים אחר בעל מקצוע נוסף, יקצר את זמן העבודה ובוודאי גם ייתן לכם הצעה טובה יותר.

אינסטלטורים רבים עוסקים בזמנם החופשי כשיפוצניקים (וגם להיפך), כך שאתם לא אמורים להתקשות במציאת אחד כזה. בכל מקרה, מדובר בהחלט בעסקה הטובה ביותר שתוכלו להשיג, אז אם אתם שומעים על אינסטלטור שיודע גם לשפץ, אל תהססו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *