כיצד נבחר מוצר הצללה נכון שיעמוד בכל תנאי מזג האוויר?

פתרונות הצללה הם צורך בסיסי כמעט בכל בית בישראל. קרני השמש החמימות והנעימות עלולות להביא עמן לא מעט נזקים בריאותיים ונזקים לרכוש. סוככי השרון מציעים מגוון מוצרי הצללה לבית ולגינה. כל מתקני ההצללה מיוצרים תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושימוש בחומרי גלם מובחרים.

העמידות של מתקני ההצללה נובעת מחומרי הגלם שנבחרו בקפידה, עבודת התקנה מקצועית והתאמת המוצר לתנאי השטח. אחד השיקולים המשמעותיים ביותר בבחירת מתקני הצללה הוא עמידות לטווח הארוך.

כאשר מכניסים אל המשוואה את תנאי מזג האוויר באזור המגורים קל יותר לבחור מתקני הצלה מתאימים. חשוב לזכור כי מצופה מהמתקן שנבחר לגלות עמידות גם בתנאי מזג אוויר קשים. האקלים בישראל מורכב מחודשים ארוכים של שמש חמה אל מול 2-3 חודשים של גשם, רוחות וקור.

פרגולות עץ מלא

שימוש בפרגולות עץ נפוץ מאוד בגינות של בתים פרטיים ובמרפסות. מבנה העץ מגלה עמידות במשך שנים רבות. כאשר בונים את הפרגולה מעץ מובחר תוך שימוש בחומרי איטום שמונעים חדירת לחות לעץ אפשר יהיה ליהנות מעמידות למשך עשרות שנים.

קרני השמש החמות פוגעות בציפוי החיצוני של העץ וגורעות מיופיו. בכדי לרענן את מראה הפרגולה יש למרוח שכבה של לקה אחת למספר שנים. סוככי השרון מספקים פרגולות עץ בכל מיני דגמים, גדלים ועיצובים.
הבחירה בפרגולה נכונה כאשר הלקוח מחפש פתרון הצללה קבוע. חשוב להבין כי לא ניתן להזיז פרגולה עשויה עץ, לקפל אותה או לכוון אותה. אלו שמחפשים מתקן הצללה גמיש יוכלו לבחור בסוככי מרקיזה, סוכך חשמלי, מפרשי הצללה או שמשיות.

קיפול מתקני הצללה

הגנה מפני השמש נחוצה בעיקר בעונת הקיץ. מוצרי ההצללה עובדים במשרה מלאה בעונת הקיץ ויש להגן עליהם בהתאם. את מתקני ההצללה שמכילים מנגנון קיפול כדאי יהיה לקפל כאשר המתקן לא נמצא בשימוש. הקיפול מגן על המתקן מפני רוחות חזקות ומאריך את עמידותו.

כאשר יוצאים לחופשה קצרה או ארוכה כדאי לחשוב פעמיים האם כדאי להשאיר את סוכך ההצללה פתוח. רוחות חזקות פוגעות בשלדת המתכת של המתקן. מיד כאשר מתחילה הסערה יש למהר לסגור מתקנים בעלי שלדה חלשה.

בסוככים המודרניים המשוכללים של סוככי השרון מותקן מנגנון מיוחד שסוגר את הסוכך אל תוך מסגרת מגן בתנאי מזג אוויר סוער. המנגנון מזהה מתי הסוכך מתמודד עם רוח חזקה וממהר להיסגר במטרה למנוע נזקים לשלדה. מתקני הצללה מתקפלים מאפשרים כיוון אישי של דרגת ההצללה וקיפול של המתקן בהתאם לצורך.

סוככים מעוצבים

המילה האחרונה בענף ההצללה שייכת לסוככים. העיצוב המודרני, המנגנונים החשמליים וחומרי הגלם המגוונים יוצרים מתקני הצללה יפים, נוחים לשימוש ובעיקר עמידים. באולם התצוגה של סוככי השרון אפשר למצוא מבחר עצום של סוככים לכל מטרה. סוככי המרקיזה מביאים עמם בדים בכל מיני צבעים והדפסים, סוככי האלומיניום משלבים גם כן צבעים מודרניים. הסוככים המודרניים הם הזדמנות לרענן את עיצוב הבית ולהוסיף קריצה של צבע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *