כיצד הבחירה של פריטי ריהוט במשרד יכולה לשפר את התפוקה של עובדים?

הריהוט המשרדי הוא הרבה יותר מעוד כיסא או עוד שולחן עבודה. ריהוט משרדי מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך המיתוג של החברה. העובדים, הלקוחות והספקים מסיקים מסקנות אודות תדמית החברה ומצבה הכלכלי תוך התבוננות בריהוט. על כן, בעלי משרדים רבים מקפידים לשכור מעצב פנים למשרד. חברת פיטרו ריהוט משרדי מציעה מבחר גדול של רהיטים בכל מיני סגנונות עיצוב וטווחי מחירים.

באולם התצוגה של פיטרו ריהוט משרדי או באתר האינטרנט של החברה אפשר יהיה להתרשם מהמבחר ולגלות כיצד לשפר את תפוקת העבודה של העובדים באמצעות ריהוט משרדי. הסוד לשיפור תפוקת העבודה טמון בסביבת עבודה נוחה שמאפשרת לעובדים להתרכז בעבודתם למשך שעות ארוכות. כאשר סביבת העבודה לא נוחה או רועשת העובדים מתקשים להתרכז בעבודה ומבזבזים את הזמן בטיולים לשירותים או שיחות חולין.

שולחן משרד נוח

אחד הפריטים השימושיים ביותר בכל משרד הוא השולחן. ליד השולחן מבלים העובדים את רוב שעות העבודה. בהתאם לכך, יש להקפיד לבחור שולחן נוח ומרווח. בעבור מנהלים שנוהגים לקיים ישיבות עבודה בחדרם יש לרכוש שולחן מרווח. עובדים שעוסקים בכתיבת תכניות או שרטוטים זקוקים גם כן לשולחן מתאים.

כאשר השולחן גדול מספיק קל לשמור על סדר וארגון. שולחן מבולגן הוא מתכון בטוח לקשיי ריכוז ותפוקת עבודה נמוכה. בכדי להקנות לעובדים הרגלים של סדר וניקיון מתבקשים המנהלים לתת דוגמה אישית ולהציג משרד מסודר ומאורגן.

בעידן המחשוב העבודה עם ניירת מצומצמת ביותר. אין כל סיבה לערמות של ניירת על שולחנות העובדים. רשת פיטרו ריהוט משרדי מציעה מבחר גדול של שולחנות משרדיים לכל צורך. במקרים בהם הלקוח לא מצליח למצוא את מבוקשו באולם התצוגה ניתן להזמין בעבורו שולחן משרדי בהתאמה אישית.

ישיבה נוחה וממושכת

כאשר הכיסאות של העובדים מעניקים תמיכה אורתופדית קל יותר לשבת למשך שעות ארוכות ולהתרכז בעבודה. ללא ריכוז העובד זז ממקומו לעתים קרובות ומשוטט במשרד. חשוב להבין כי כל תזוזה כזו של עובד מפריעה לריכוז של כל העובדים שמסביב.

מיד לאחר שעובד אחד יוצא להפסקת שירותים או קפה 2-3 עובדים אחרים ממהרים להצטרף אליו. כיסאות משרד נוחים חיוניים גם למניעת כאבי גב שמביאים לאבדן ימי עבודה. ישיבה בריאה מתקיימת כאשר האדם מצליח להניח את שתי כפות רגליים על הרצפה ואת שני המרפקים על השולחן.

הקפידו לרכוש כיסא משרדי עם מנגנון כיוון גובה ותוכלו להתאים אותו לכל שולחן. כאשר רוכשים כיסאות משרדיים עם ידיות חשוב לבחון האם הידיות מתכווננות גם כן. ידיות גבוהות מונעות את האפשרות להתקרב אל השולחן עם הכיסא ולהתרכז בעבודה.

מתקני אחסון נוחים ומעוצבים

מעצבי הפנים ממליצים לעצב את המשרד תוך שמירה על סדר וארגון ומרחבים פתוחים. כאשר הבלגן שורר בכל פינה יכולת הריכוז של העובדים נפגעת. פיטרו ריהוט משרדי (www.Pitaro.co.il) מציעה מבחר גדול של פתרונות אחסון מיוחדים ולא שגרתיים לצד מתקני האחסון הרגילים. שילוב של מגירות או ארונות אחסון בצבעים לא שגרתיים מביא עמו אווירה מודרנית, המון אנרגיה ומצב רוח טוב. שלבו אותם בעיצוב המשרד ותיהנו מתפוקת עבודה גבוהה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *