הלבשת הבית

הבית הוא אחד הדברים החשובים ביותר בחייו של כל אדם ולכן הוא עושה את המיטב כדי ליהנות מהשהייה בבית לאורך כל השנה. בשנים האחרונות רוב הלקוחות שרוכשים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ מאסיבי בדירה הנוכחית שלהם, בוחרים להיעזר במעצב פנים, כדי ליצור בית יפהפה ובעל קו עיצובי אחיד התואם את טעמם של הדיירים בו.

התרומה של הלבשת הבית עבור האווירה החמימה בבית

האקססוריז הם אלו שמשלימים נראות הבית שיש בו מוצרי חשמל, ריהוט וחפצים נוספים. כאשר מדובר בהרמוניה עיצובית כל הפריטים משתלבים זה עם זה ולכן הדבר מוסיף הן יופי והן חמימות ותחושה משפחתית נפלאה.

מה חשוב לזכור כאשר בוחרים שטיחים

שטיח הוא בעל תפקיד מרכזי בכל חלל, בסלון, בחדר השינה ובכל אחד מחדרי הילדים. בעת בחירת שטיח יש להביא בחשבון כמה אלמנטים חשובים כמו לדוגמה:

  • אם מדובר בשטיח לסלון, אפשר להניח אותו בחלק הקדמי בין הספה לבין המזנון, או לחלופין לרכוש שטיח גדול שעליו ממקמים את הספה או חלק ממנה וגם את השולחן והכורסאות וכך יוצרים מרחב גדול שמכוסה בשטיח יפהפה. אפשר להתקין גופי תאורה בבית מעל הריהוט וכך ליצור שילוב מנצח במראה הכללי של חדר המגורים.
  • אם גרים בבית אנשים בעלי רגישות והם אלרגיים לקרדיט הבית או לחומרים אחרים, יש לשקול על פי ליקוי זה, אם לרכוש שטיח ואם כן איזה סוג של שטיח מתאים עבורם.
  • מהם הצבעים הדומיננטיים שיתאימו לכל סלון וזאת על פי הגוונים של הריהוט שקיימים בו. לעיתים בוחרים שטיח בצבע אחיד, בהיר או כהה, שטיח מהוה שיש בו כמה צבעים שמשתלבים זה בזה, או לחלופין שטיח שיש בו דוגמאות כמו פרחים או צורות הנדסיות צבעוניות.
  • אם יש בבית חיות מחמד, יש ליצור התאמה מושלמת עבורם כדי שהימצאותו של השטיח לא ישפיע עליהם לרעה לנוכח האפשרות של האלרגיה מצד אחד ולנוכח העובדה שמקצת מהם משירים שערות רבות כך שיש לנקות את השטיח לעיתים תכופות מצד שני.

מיקומו של השטיח

קיימת חשיבות רבה למיקומו של השטיח, כמו לדוגמה במרכזו של כל חדר ילדים כדי שהילדים ישבו עליו במקום על הרצפה הקרה. לכן במסגרת ההיערכות של הכינו את הבית לחורף, הורים רבים קונים שטיחי שאגי חלקים, צבעוניים או עם צורות שונות וזאת כיוון שמדובר בשטיח בעל חוטים ארוכים ועבים ורמת הרכות שלו היא אידאלית לילדים.

ווילונות – הטאץ' החשוב ביותר בבית

ווילונות בוחרים בדרך כלל כאקססוריז האחרון, אך הוא מעניק טאץ' ייחודי לכל חלל. מומלץ לבחור בדים איכותיים הכוללים תחרות ורקמות יפהפיות, אשר מעניקות נראות אלגנטית ואקסקלוסיבית.

טיפים לעיצוב והלבשת הבית

  • ניתן גם להיעזר במעצבים ובמומחים כדי שהמראה יהיה מושלם ומעוצב.
  • להתחשב בצרכים של כל אחד מבני הבית, כולל חיות המחמד.
  • יש להיות ערניים למצבם של השטיחים ושל הווילונות ולוודא שהמיקום שלהם אינו מפריע, שהשטיחים הם ישרים כך שלא ייתקלו בהם, דבר שעלול לגרום לנפילה.
  • שיהיו קלים לניקוי ועוד.

הטעם האישי שלנו מקבל ביטוי ברחבי הבית

כאשר מתכננים ומעצבים בית, יש שני גורמים מובילים, הפונקציונליות והעיצוב של כל חדר בבית. כאשר נותנים דגש על כל פרט ופרט, כמו רכישת אקססוריז מתאימים, הצבה של חפצי נוי, התקנה של תאורה מתאימה, תלייה של וילונות מרשימים והנחה של השטיחים, התוצאה המוגמרת היא נפלאה. לכן כאשר מצליחים לשלב בין שני הגורמים החשובים האלה, יוצרים מראה מנצח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *